İstanbul Pimapen Bayi Pimapen Tamiri

İstanbul Pimapen Bayi

İstanbul Pimapen Bayi Marka bağımsız pvc pencere ve kapı doğramaları üretici firması Volkanlarpen İstanbul da on iki şube ile hizmet vermektedir.Firmamızın vermiş olduğu pvc doğrama markaları sırasıyla şöyledir;Pimapen, Egepen, Winsa, Fıratpen,Erpen,Kompen,Adopen ürünleri ile hizmet verbilmekteyiz.

İstanbul Pimapen Bayi Firmamız tüm yasal mevzuatları yerine getirerek pvc doğrama hizmetlerini eksiksiz yapmaktadır.Özellikle işin ehli ustalarımız tarafından alınan pimapen ölçüleriniz imalat aşamasından montaj aşamasına kadar titizlikle üretimini yapmaktadırlar.

Pvc doğrama sistemleri halk dilinde pimapen olarak bilinmektedir.Halbuki pimapen kendi başına bir pvc doğrama markasıdır.Türkiye nin dört bir tarafında pvc doğrama sistemleri pimapen olarak adlandırılmaktadır.Bilinçli bir çok müşterimiz özellikle pvc pencere ve kapı doğramalarını pimapen markası ile değiştirmektedir.Niçin pimapen markasını tercih etmeliyim diyorsanız yazımızı dikatlice okumanızı tavsiye etmekteyiz.

Neden Pimapen;Pvc kapı pencere sistemlerinin ilki olan pimapen çıkarmış olduğu tüm seriilerini Avrupa standartlarına uygun olarak üretmektedir.Tüm yasal mevzuatları yerine getiren pimapen özellikle çevre dostu olduğu gibi insan sağlığına da son derece düşünerek modellerini üretmektedir.Pimapen modelleri ürünlerinin tamamında orjinal aksesuar kullanarak garanti vermektedir.Kullanılan kollardan tutunda pencere ve kapı menteşelerine kadar en kaliteli yardımcı aksesuarları tercih etmektedir.

Pimapen pvc sistemlerinin en önemli unsuru ısı ve ses yalıtımında maksimum fayda sağlamasıdır.Özellikle kış aylarında enerji maliyetleri konusunda kapı ve pencere bölgeleri oldukça önemlidir.İstanbul Pimapen Bayi Eskimiş pvc pencere ve kapı doğramalarınızı Pimapen pvc sistemleri ile değiştirmeniz durumunda enerji maliyetleriniz yarı yarıya düşmektedir. Yapılan testlerde pimapen ürünleri ile kapatılan kapı ve pencerelerde bu durum kanıtlanmış bulunmaktadır.Kış aylarının soğuk günlerinde en ucuz ısınma yöntemi eskimiş pencerelerinizi Pimapen ile değiştirmekten geçmektedir.

İstanbul Pimapen Bayi Volkanlarpen Yaptığı tüm kapı pencere doğramalarını kusursuza yakın ölçülendirerek montaj yapmaktadır.Bir pvc markası olan Pimapen kaliteli ürün yapısı ile yaşadığınız mekanlarda ısı ve ses yalıtımında en ucuz tasarruf sağlayan pen markası olarak yerini almış bulunmaktadır...

Pimapen markasının diğer önemli bir detayıda Yaz aylarının sıcak günlerinde Isıya dayanıklı olmasıdır.İçeriğinde atom kloru barındırdığından yanma gibi olaylara karşı oldukça dayanıklıdır.Diğer pen markaları gibi sarkması söz konusu olmaktan çıkmaktadır.

Pimapen modellerinin tamamı oldukça uzun ömürlü olarak kullnılmaktadır.Her mevsim şartlarına uygun olarak üretilen pimapen yaz kış hava şartlarından kesinlikle etkilenmeden görevini yerine getiren tek pvc markasıdır.Örneğin yapılan araştırmalara göre üretilen pvc su boruları 50 sene boyunca ısı ve soğuk hava şartlarından etkilenmemektedirler.

Pimapen yaptırmak istediğinizde yapmanız gereken kaliteli ve ucuz pimapen bayileri ile irtibata geçmenizdir.Yasal mevzuatları yerine getiren pimapen üretici bayileri ile sıkıntısız kapı pencerelerinizi değiştirebilirsiniz.

Biz İstanbul pimapen üretici fabrikası olarak 26 yıldır Özellikle Pimapen,Egepen,Fıratpen ve Winsa ürünleri ile hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Pimapen diğer pvc markalarına göre pahalımıdır? Asla pahalı değildir.Pimapen metretül olarak hesaplanmaktadır.Diğer pvc pen markalarına göre 2 tl gibi metretül fiyat farkı bulunmaktadır.

İstanbul Pimapen Bayi üretici bayisi olmanın yanında diğer pen markalarının tamirlerini de yapan firmamız 26 yıldır İstanbul ilçe ve mahallerine servis vererek hizmet vermektedir.Başlıca yaptığımız pen markalarının tamirleri sırasıyla şöyledir;Pvc Kol tamiri,Pvc Kırık menteşe değişimi,Pvc Kapı kilitleri tamiri,Pvc pencere tamiri,Pvc ısı cam tamiri,Pvc çift açılım tamiri,Pvc ispanyolet tamiri,Pvc sineklik tamiri,Pvc sürgülü kapı tamiri,Pvc kışlık bakımları,Pvc izolasyon,Pvc lambiri değişimi,Pvc emniyet kilidi,Pvc çocuk kilidi üzerine hizmet vermektedir.

. Pimapen tamiri servis alanlarımız sırasıyla:

- Pimapen kol tamiri
- Pimapen menteşe tamiri
- Pimapen kilit tamiri
- Pimapen ispanyolet değişimi
- Pimapen çift açılım tamiri
- Pimapen fitil(conta) değişimi
- Pimapen yazlık kışlık bakım
- Pimapen sineklik tamiri
- Sürgülü Pimapen kapı pencere tamiri
- PVC Pimapen pencere tamiri
- PVC Pimapen kapı tamiri